Przeprowadzki domów i mieszkań

Przyjazne przeprowadzki prywatne – bezstresowe przeprowadzki domów i mieszkań

Przeprowadzki prywatne są często kojarzone ze stresem, który towarzyszy nie tylko zmianie miejsca zamieszkania, ale również samym czynnościom związanym z pakowaniem i zabezpieczaniem mienia. Nasza firma od lat specjalizuje się w obsłudze przeprowadzek domówi i mieszkań. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę – zabezpieczenie mienia przed transportem i relokacją, transport mienia oraz jego rozładunek w miejscu docelowym. Zabezpieczając mienie dbamy o to, aby wszystkie rzeczy były odpowiednio opisane, co zmniejsza chaos w nowym miejscu zamieszkania i znacząco przyspiesza rozpakowywanie. Nasze kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że przeprowadzki prywatne są łatwe i przyjemne.

przeprowadzki firmowe Warszawa
Przeprowadzki biur i firm

Przyjazne przeprowadzki firmowe – bezproblemowe przeprowadzki biur i siedzib firmowych

Każdy dzień przeprowadzki to dla firmy strata, dlatego przeprowadzki firmowe powinny być dobrze zaplanowane i sprawnie przeprowadzone. Nasza ekipa od lat z sukcesami obsługuje przeprowadzki firmowe małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę – od odpowiedniego zabezpieczenia i opisania mienia przed transportem, poprzez jego przewóz, aż do rozładunku w nowej siedzibie firmy. Przeprowadzki firmowe realizujemy w najdogodniejszych dla Klienta terminach, dzięki czemu straty związane z utrudnieniami w prowadzeniu normalnej działalności firmy są ograniczone do minimum.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów z terenu miasta Warszawa i okolic.

przeprowadzki prywatne Warszawa
Przeprowadzki krajowe

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z obawami naszych klientów, związanych z przeprowadzką do innego miasta. Wykorzystując nasze doświadczenie, jednocześnie biorąc pod uwagę Państwa potrzeby jesteśmy w stanie zaplanować całą przeprowadzkę, aby rozwiać wszelkie obawy i zapewnić Państwu komfort.
Każdą krajową przeprowadzkę zaczynamy od niezobowiązującej wyceny, podczas której ustalamy zakres usługi , przewidywany czas realizacji, potrzebne dokumenty, najbardziej dogodną trasę, cenę oraz pozostałe szczegóły.

Co decyduje o cenie?

Ze względu na dłuższy dystans oraz czas potrzebny na realizację usługi cena jest wyższa niż lokalna przeprowadzka. Cenę uzależniamy od ilości kilometrów, czasu pracy oraz płatnych dróg. Do ceny kosztów przejazdu należy doliczyć koszt związany z załadunkiem, zabezpieczeniem i rozładunkiem mienia. Cena jest ustalana indywidualnie.

Dokąd jeździmy?

Przeprowadzki realizujemy na terenie całego kraju.

Przeprowadzki międzynarodowe
Przy przeprowadzce międzynarodowej do stresu związanego ze zmianą miejsca zamieszkania dochodzą obawy związane z odległością . Poprzez doświadczenie jakie zdobyliśmy w transporcie międzynarodowym jesteśmy w stanie zaplanować i wykonać dla Państwa usługę od początku do końca tak aby nie musieli się Państwo o nic martwić.
Każdą międzynarodową przeprowadzkę zaczynamy od niezobowiązującej wyceny, podczas której ustalamy zakres usługi , przewidywany czas realizacji, potrzebne dokumenty, najbardziej dogodną trasę, cenę oraz pozostałe szczegóły.

Co decyduje o cenie?

Ze względu na dłuższy dystans oraz dłuższy czas potrzebny na realizację usługi cena jest wyższa niż lokalna przeprowadzka. Cenę uzależniamy od ilości kilometrów, czasu pracy, płatnych dróg czy konieczności przebycia części trasy promem. Do ceny kosztów przejazdu należy doliczyć koszt związany z załadunkiem, zabezpieczeniem i rozładunkiem mienia. Cena jest ustalana indywidualnie.

Dokąd jeździmy?

Z przeprowadzkami docieramy do większości krajów Europy.

Szybka wycena