Obozy i Kolonie z Kogis.pl

O NAS

Jesteśmy Laureatem Konkursu Orły Turystyki 2020, kreatywnym moderatorem dziecięcej rozrywki. Zajmujemy się organizacją programów turystycznych takich jak kolonie i obozy.

Najważniejszym aspektem naszej działalności jest gwarancja bezpieczeństwa każdemu z uczestników poszczególnego programu. Cały program jest starannie planowany przez sztab specjalistów z dbałością o najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasi klienci są dla nas bardzo ważni. Ze szczególną troską i dbałością dobieramy lokalizacje oraz miejsce zakwaterowania.

Organizujemy kolonie i obozy małych grup z podziałem na poszczególne grupy wiekowe.

PROGRAM

Każdy z wyjazdów jest starannie planowany przez sztab specjalistów oraz doświadczonych opiekunów. Organizujemy kolonie i obozy obierając ścisłą tematykę danego programu.

Oferujemy wyjazdy z programem dla wielu zainteresowań, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór tematów przewodnich danej wyprawy.

Przygodowe https://kogis.pl/kolonie Gwarantujemy ogrom atrakcji, mnóstwo zabaw, gier terenowych, wycieczek bez czasu na nudę.

Leniuchowanie – to wyjazd który nikomu nie narzuca żadnej z atrakcji, każdy robi to na co ma ochotę. To projekt który zapewnia dużo wolnego czasu, ale z możliwością wyboru animacji dla chętnych. Nasza przyjazna kadra zapewnia mnóstwo atrakcji.

Sportowe – w przypadku programów wodnych zapewniamy lokalizację przy samym jeziorze, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Program przewiduje między innymi dyskoteki z karaoke, kącik gracza, kajaki, piaskowe zabawy takie jak piłka wodna, kąpiele w jeziorze i wiele innych.

Żeglarskie– to projekt oferuje ośrodek z własnym portem i plażą, dużo godzin na wodzie, efektywna nauka, wycieczki, nauka wiązania węzłów, ratownictwo, przewidywanie pogody, zawody na jachtach, prace bosmańskie, informacje o budowie jachtu oraz jego przeznaczeniu, etyka, przepisy śródlądowe i morskie, zachowanie bezpieczeństwa na wodzie i lądzie, gry karaoke, pokazy filmów oraz zdjęć i wiele innych.

Survivalowe i strzeleckie – to wyjazdy które zapewniają mix przygody, mnóstwo zajęć w terenie pokazujące życie w zgodzie z naturą, elementy podstaw przetrwania, zajęcia z survivalu, wycieczki oraz wiele dodatkowych przygód.

Paintballowe – to program z dużą ilością zajęć Paintballowych, budowanie bazy, park liniowy, komunikacja alternatywna, wieczorny pobyt w samodzielnie zbudowanej przez siebie bazie, pionierka obozowa, nauka rozpalania ognia, węzły i zajęcia liniowe, przeprawy, terenoznawstwo, kamuflaż, wycieczka w nieznane, Paintballowe gry strategiczne, nauka celnego strzelania do celu, taktyka w Paintballu i wiele innych.

Artystyczne i eko – Obozy z dużą ilością zajęć w lesie w zgodzie z naturą, obserwacja dzikiej przyrody, leśne obozowisko, przyroda i przygoda, Akademia Natury, aktywne gry w lesie , podstawy pierwszej pomocy, zasady korzystania z map, Eko Projektanci, wielka integracja, wycieczki, gry świata, wielki mecz obozowy i wiele innych.

Taneczne – to kolonie i obozy dla dzieci lubiących sztukę, ruch i muzykę, zabawy wokalne, warsztaty plastyczne, taneczne ,mody i urody, musical, układ choreograficzny, taniec, fitness, zumba, ćwiczenia, wycieczki, relax.

Językowe – jest to nauka języków przez łączenie zabaw i animacji z mnóstwem atrakcji.

Inne – to szeroki wybór ciekawej tematyki dla fanów Harry Pottera, gry MineCraft, mangi i wielu innych.

Każdy z wyjazdów rozpoczynamy oficjalnie łącząc integrację z zabawą. Na zakończenie każdej kolonii oraz obozu organizowane jest oficjalne rozdanie certyfikatów oraz pożegnanie.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy tylko z wykwalifikowaną kadrą opiekunów, oprócz doświadczenia ważna jest pasja oraz zaangażowanie dzięki czemu nasi opiekunowie z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do każdego z uczestników naszych obozów i kolonii. Jakość wykonywanych usług jest dla nas priorytetem zarówno z klientami jak i partnerami, dlatego też podejmujemy współpracę z naszymi przyjaciółmi budując naszą ofertę o kolejne innowacje.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie portalu https://kogis.pl/kolonie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.